O nas

Jesteśmy doświadczoną grupą edukatorów, których pasją jest rozwój dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Pragniemy czynić to poprzez szkolenia, warsztaty i kursy rozwoju osobistego, psychicznego, mentalnego, inteligencji eocjonalnej i społecznej dzieci, młodzieży, dorosłych, rodziców, nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Sami również jesteśmy doświadczonymi pedagogami, psychologami, terapeutami, coachami, tutorami, mentorami, teologami i kreatorami innowacyjnych metod edukacji i wychowania, którzy od lat stosują i praktykują nowatorskie i niekonwencjonalne narzędzia i sposoby. Opierając się na nowoczesnych badaniach kognitywistyki wprowadzamy odkrywcze mechanizmy uczenia się, rozwoju i zmiany.


We współczesnych czasach, które oferują wszystkim takie same gotowe drogi rozwoju dla wszystkich i takie same systemowe rozwiązania dla wszystkich, pragniemy odnajdywać takie wyjątkowe, ekologiczne, kreatywne, nieszablonowe, spersonalizowane i oparte na osobistych wartościach sposoby i metody, które w praktyczny sposób sprawią, że nasze funkcjonowanie w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym czy w edukacji, będzie na najwyższym poziomie.


Żeby nauczyć Jasia matematyki, nie wystarczy znać tylko matematykę, ale trzeba poznać i Jasia.


Żeby się skutecznie rozwijać, nie wystarczy podążać w jakimś kierunku, trzeba poznać siebie i podążać w zgodzie ze samym sobą i w kierunku zgodnym z wartościami.

Naszą pasją jest szkolić dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli, by rozwijali siebie, swoje umiejętności, wiedzę i pasję a dzięki temu funkcjonowali na najwyższym poziomie i zarażali innych swoją radością, pokojem i otwartą postawą.