Pytanie 1: Gdzie mieści się biuro BeOPEN?

Działamy przy Kawiarni Pora Dnia na Wildzie. Na obecną chwilę, gro naszych działań to usługi mobilne. Pracujemy niemal w całej Wielkopolsce. Jak do tej pory oferując usługi tutoringu i coachingu rodzinnego spotykamy się u klienta w domu, w przyjaznym miejscu gdzieś na terenie Poznania lub w poradni. Gdy pracujemy w szkole to jedziemy do danej szkoły. Warsztaty odbywają się w wynajętych, ładnych i przystosowanych miejscach na terenie Poznania.

Pytanie 2: Czy posiadacie osobowość prawną?

Tak, pracujemy pod auspicjami Fundacji BeOPEN.

Pytanie 3: Czy wystawiacie fakturę czy rachunek?

Wystawiamy rachunek.

Pytanie 4: Czy pracujecie na terenie całej Polski?

Preferujemy część zachodnią i centralną Polskę. Jeśli byłoby zainteresowanie dużym projektem, jesteśmy w stanie dojechać i na koniec Polski.

Pytanie 5: Dlaczego rozwój proponowany przez Was opiera się na wartościach?

Wierzymy, że życie jest zbyt krótkie, żeby tracić je na rzeczy, które nie mają w sobie wartości. Bardzo często, gubimy się gdzieś w życiu i wydaje nam się, że się nie rozwijamy, bo tracimy to, co jest dla nas wartościowe. Często nie potrafimy nawet tego zdefiniować. Wierzymy, że wartości, wytyczają kierunek naszym decyzją i wyborom, są fundamentem, na którym budujemy całe życie, dlatego chcemy na nich budować rozwój proponowany w projekcie BeOPEN.

Pytanie 6: Czy można otrzymać u Was Certyfikat przebytych szkoleń?

Tak, po przejściu szkoleń dotyczących edukacji wystawiamy certyfikaty i zaświadczenia.